Спорт – це здоров’я

 

Спорт – це здоров’я
     У народі про здорових, сильних і спритних кажуть: „Здоровий як дуб”, а яке може бути здоров’я без занять спортом? Тому напередодні свого професійного свята працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» прийняли участь у обласних спортивних іграх серед працівників лісового господарства і вибороли почесне 4 загальнокомандне місце.

     Капітан команди Олексій Кобік налаштував команду на здобуття призових місць і доставив свою команду на змагання (так називалося одне із змагань) третьою.

     А однією з найкращих у армспорті стала Надія Лук’янчук, яка впевнено зайняла друге місце.

     У легкоатлетичній естафеті наші спортсмени Кирдан Світлана та Кобік Олексій зайняли теж призове 2 місце.

     Наші хлопці Куделя Артем та Мірошниченко Віктор залишили далеко позаду своїх колег і показали вправність у заготівлі дров, виборовши призове 2 місце.

     Світлана Кирдан показала всім присутнім як вправно можна збирати насіння каштанів і зайняла 3 місце.

     Команда на чолі з директором Підтиканою Галиною, Федоренко Ольги та Кобіка Олексія була третьою по попаданні в ціль на змаганні по ДАРТСУ.

     Одним із найцікавішим та разом з тим найвідповідальнішим було змагання ”тато, мама і я – спортивна сім’я” де до участі залучались наші маленькі лісівники, участь у цьому змаганні прийняла 10 річна Ліля Кирдан, член Веселобоковеньківського лісництва.

     Свій посильний вклад у змагання внесли і інші учасники змагань Шолька Сергій, Нікулін Юрій та голова профкому Куделя Олена Василівна.

     З гарним настроєм, грамотами та медалями повернулись лісівники дендропарку до своїх таких буденних але необхідних справ – садити, доглядати та оберігати  лісові насадження.Обновлен 22 сен 2014. Создан 18 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником