Увага: у лісах області надзвичайна пожежна небезпека

 

Увага: у лісах області надзвичайна пожежна небезпека
      За повідомленням Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, 20 серпня на території області утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

      Високі температури повітря у поєднанні з відсутністю опадів створюють передумови виникнення лісових пожеж. Тому лісівники звертаються до жителів області з проханням утриматися від відвідин лісових насаджень, не розкладати багать у лісі й не палити, перебуваючи в лісі.

      Попереджаємо, що під час надзвичайної пожежної небезпеки діє заборона на відвідування громадянами лісів та на в’їзд до лісових насаджень автотранспортними засобами. Тож щоб зберегти ліси Кіровоградської області, закликаємо усіх бути пильними та обережними і дбати про її зелену окрасу.

      Для забезпечення протидії лісовим пожежам державна лісова охорона області вживає низку заходів, зокрема ведеться постійне патрулювання рейдових бригад з недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах та відеоспостереження за хвойними насадженнями.

      Ліси – наше спільне багатство і джерело здоров’я, і його ми повинні зберегти для нащадків. Дбаймо разом про безцінний скарб природи!Создан 20 авг 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником