Дослідно-селекційний дендрологічний лісовий центр 'Веселі Боковеньки'

У Веселих Боковеньках продовжується Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»
      Кожного року, з приходом весни доброю традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю стала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка проводиться за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів та Товариства лісівників України.

      Головна мета акції — висвітлення ролі лісової галузі в нашій державі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення нових лісів та значення для суспільства лісівничих професій.

      Особливий наголос ставиться на активній участі шкільної і студентської молоді до відновлення лісових насаджень і вихованню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, оточуючого середовища, до нашого незрадливого зеленого друга.

      Цьогорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» у ДСДЛ центрі «Веселі Боковеньки» розпочалась 21 березня у Міжнародний день лісу, в цей день для учнів Веселобоковеньківського шкільного лісництва було проведено «урок знань про ліси», а 22 березня діти провели свято «На крилах весни – прилітають птахи» і щиро вірили в те, якщо вони гарно зустрінуть птахів, так і прийде довгождана весна, і вона не забарилася!

      Уже 5 квітня акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» продовжилась висаджуванням деревних та чагарникових порід у дендропарку «Веселі Боковеньки». Це дійство співпало із визначною датою, в ці дні виповнюється 125 років з дня заснування дендропарку.

      Участь в Акції взяли голова Долинської районної адміністрації Сергій Омельченко, голова Долинської районної ради Ірина Бондаренко, представники Іванівської сільської ради, депутати Іванівської сільської ради Ольга Федоренко та Олександр Куделя, працівники установи, громадяни навколишніх сіл, учні Веселобоковеньківського шкільного лісництва.

      Всі учасники разом у центральній частині парку висадили 125 дерев та чагарників. Насадження висаджувались з урахуванням проекту створення дендропарку. Для збереження колекції підсадили екземпляри, які випали із складу насаджень – сосна гірська, ліщина Ведмежа, каштан кінський, ялина колюча, тюльпанове дерево та ін., а також висадили нові, яких ще не було в колекції парку – павловнія (Адамове дерево), метасеквоя гліптостробоїдна (реліктовий вид), барбарис Тунберга, кілька сортів магнолій.

      Щороку участь у заходах Акції беруть все більше й більше людей, адже це додаткова можливість ознайомитись з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу садіння дерев.

      Висловлюємо надію, що проведення Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», відзначення Міжнародного дня лісів та Дня Довкілля приверне увагу кожного громадянина до нашого спільного завдання – зберегти й примножити природні багатства рідної Землі.Создан 06 апр 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником