Учнівські лісництва: аналіз та перспективи розвитку

 

Учнівські лісництва: аналіз та перспективи розвитку
      Головний лісничий Наталія Хоміч та керівник Веселобоковеньківського шкільного лісництва Марина Івасів взяли участь в обласному семінарі керівників шкільних лісництв, організованому комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

      Марина Івасів у своїй доповіді поділилася досвідом роботи в шкільному лісництві та зазначила, що роботу з екологічного виховання необхідно проводити з раннього дитинства, бо у школи є широкі можливості для її здійснення.

      Однією з форм виховання екологічної свідомості та охорони природи є створення шкільних лісництв, діяльність яких спрямована на виховання в учнів любові до рідного краю, набуття трудових умінь і навичок в галузі лісівництва, забезпечення раціонального природокористування. Робота в лісництві забезпечує залучення школярів до природоохоронної діяльності та на базі цього – збереження зв’язку та життєвих цінностей у взаємодії з природою.

      А успішна співпраця педагогів та лісівників забезпечує поглиблення знань школярів з природничих дисциплін, сприяє свідомому вибору професії, розширює дитячий світогляд, формує трудові вміння і навички, розвиває естетичні відчуття і в результаті справляє позитивний вплив на становлення гармонійно розвиненої особистості.Создан 30 мар 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником