Дослідно-селекційний дендрологічний лісовий центр 'Веселі Боковеньки'

Працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» про збереження первоцвітів
      На території України щовесни набуває надзвичайно великих обсягів незаконна торгівля первоцвітами. Незаконна – тому що практично усі первоцвіти, що ростуть на українській землі охороняються Червоною Книгою України, причому деякі з цих рослин находяться на межі повного зникнення.

      Серед первоцвітів, які стрімко зникають в оточуючій нас природі є представники, які перебувають під охороною в ДСДЛ центрі «Веселі Боковеньки» - шафран сітчатий, тюльпани дібровий та Бузький, підсніжник звичайний, гадюча цибулька, сон лучний (чорніючий), а також адоніс весняний.

      Щовесни працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з проханням проявляти екологічну свідомість – не купувати, не продавати і просто не зривати весняних квітів, та попереджють громадян про те, що вони можуть бути оштрафовані від 510 до 3 655 грн за зривання квітів, які цвітуть ранньою весною і занесені у Червону книгу України.

      За збір рідкісних квітів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду передбачено накладення штрафу від 1700 до 3 655 гривень з конфіскацією рослин.

      Кожен з нас повинен усвідомлювати, що зберігаючи усього одне стебло первоцвіта ми зберігаємо насіння, з якого у майбутньому році може вирости 45-60 квітів, що стане значним вкладом у збереження унікальної української природи.Создан 26 мар 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником