Корисний відпочинок у дендропарку «Веселі Боковеньки»

 

Корисний відпочинок у дендропарку «Веселі Боковеньки»
    Сьогодні люди все менше приділяють часу на своє здоров’я. Рідко виїжджаючи за межі свого житла, не черпаючи енергії природи, ми відмовляємося від природних потреб людини. Адже тисячі років тому люди жили поруч з природою, дихали свіжим повітрям, вигодовували здорове потомство. Шкода, але ці часи далеко позаду, сучасна урбанізація дає про себе знати.

      Проте, ще є на землі багато чарівних і корисних місць куди не зайвою буде поїздка, хоча б раз на місяць, а краще і раз в  тиждень, на природу.

      Одним із небагатьох таких місць є дендропарк „Веселі Боковеньки” -«перлина степу», який розташований в Долинському районі, неподалік села Іванівка.

      Парк був заснований в 1893 році Миколою Давидовим, який помер у злиднях в 1930 році, втративши парк і все своє майно після революції. В цей парк він вклав усі свої знання про паркове мистецтво і свою любов до природи. Ця пам'ятка садово-паркового мистецтва є справжньою окрасою степового краю. Головною композиційною віссю його є річка Боковенька та балка Скотовата, на яких створено систему мальовничих ставків, є тут кілька озер з мостами, столи під навісами для відпочинку компанією, дитячий майданчик. Є навіть дуже довгий стіл, що підходить для великої групи людей. Є спеціальні місця для розведення багать, столики для пікніків під відкритим небом.

      Вибирати звичайно ж вам, але якщо ви хочете дихати свіжим і чистим повітрям – вибирайте дендропарк «Веселі Боковеньки». Найкращий час для відпочинку є літо і теплі дні весни і осені. У цей період ліс максимально збагачує киснем повітря і навколишнє середовище, викидаючи корисні речовини, так звані фітонциди, посилюється  наша імунна система киснем, організм очищується від шкідливих бактерій. Провівши кілька днів на свіжому повітрі, ви відчуєте легкість і станете легше дихати.

      Якщо ж ви маєте дітей або людей похилого віку буде злочином упускати можливість вибратися в ліс. Дайте дітям побігати по лісі і ви помітите, застуда і нежить залишать вас і їх у спокої. Високі, стрункі, чисті дерева ніби зачаровують вас, чисте повітря підносять і ви відчуваєте приплив енергії і сил, серце починає битися сильніше.

      Не втрачайте можливості побути ближче до своїх витоків.Создан 11 авг 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником