Нехай гудуть Веселобоковеньківські бджоли

 

Нехай гудуть Веселобоковеньківські бджоли
      Веселобоковеньківська пасіка розташована далеко від промисловості в екологічно чистому і незабрудненому лісовому масиві ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки». Поблизу немає ніяких споруд які засмічують наше довкілля. Землі навколо пасіки не засіваються жодними культурами і не обробляються хімікатами. Квіти і дерева які тут цвітуть є лише подарунком матінки природи, отже бджоли отримують чистий нектар, а ми смачний і цілющий мед. З однієї сторони пасіку оточують чисті ліси, а з іншої квітучі поляни це дозволяє бджолам збирати лісовий і польовий нектар. В результаті ми отримуємо темного кольору мед з неповторним  ароматним запахом.

      Якісний мед тільки на половину залежить від бджіл і екології в якій пасіка знаходиться, а інша половина залежить від пасічника який доглядає за кожною бджолиною сім’єю. Олексій Крамаренко за посадою майстер лісу, а за покликанням душі  – пасічник, «у третьому коліні». Ще змалку він допомагав своєму дідусю доглядати за пасікою, а потім батькові. А вже  потому облаштував свою власну. А коли в установі постало питання кому доручити пасіку, то сумнівів не було.

      Олексій Олексійович слідкує за періодами цвітіння медоносів і вчасно підготовлює пасіку для отримання меду з конкретного медоносу. І коли сім’я заповнює всі стільники медом і мед стає зрілим, він починає процес збору урожаю
      Незважаючи на несприятливий для бджільництва сезон, пасіка ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» цьогоріч вже віддала 300 кг цілющого лісового меду. Він вирізняється чудовим смаком та неповторним ароматом, який йому дарують місцеві бджоли та наша Боковеньківська земля.

      ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки» є саме тим місцем де можна скуштувати та придбати завжди якісний мед. Вас чекає якісна, за доступною ціною, продукція!

      Будемо завжди раді бачити Вас у себе!Создан 07 авг 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником