У «Веселих Боковеньках» продовжуються весняно-лісові роботи

 

У «Веселих Боковеньках» продовжуються весняно-лісові роботи
      Метою діяльності ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки», окрім захисту, примноження та збереження лісових насаджень є вирощування садивно- декоративного посадкового матеріалу.

      Для цього у розсаднику установи вирощуються для реалізації хвойні і листяні дерева та чагарники (ялівці, туї, самшити, ялини, сосни, берези, катальпи, горіхи, барбариси та ін.), що можуть використовуватися як для озеленення установ, підприємств, сільських рад, так і для приватного сектору.

      Щороку на спеціальних плантаціях для забезпечення населення в передноворічні свята ми висаджуємо сіянці сосни кримської, які у майбутньому стануть новорічними красунями. Вирощування новорічних ялинок на плантаціях дозволяє не рубати хвойних дерев у лісовому фонді.

      Цього року планується створення новорічних плантацій на площі 1,0 га, шляхом посадки сіянцями сосни кримської (це більше 10 тисяч штук сіянців). Для створення плантацій використовується свій посадковий матеріал вирощений у власному розсаднику.

      Підготовка ґрунту була проведена ще восени, що дало змогу оперативно, з настанням сприятливих погодних умов, розпочати роботи.

      Працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» прикладають всіх зусиль

для виконання всіх запланованих заходів та успішного завершення лісокультурних робіт в оптимальні терміни.Создан 28 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником