У ДСДЛ центрі «Веселі Боковеньки» підбили підсумки роботи за 2016 рік

 

У ДСДЛ центрі «Веселі Боковеньки» підбили підсумки роботи за 2016 рік
      Працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» підбили підсумки своєї діяльності за минулий рік.

      У своєму виступі директор Г.В.Підтикана наголосила, що пріоритетним завданням установи є збереження закріпленої заповідної території та історичних паркових насаджень – дендрологічного парку загальнодержавного значення, «Веселі Боковеньки» ім. М.Л.Давидова, охорона і захист лісових насаджень, ведення освітньо – виховної роботи з питань екології, біології, лісівництва та приділила велику увагу основним показникам фінансово-господарського стану установи.

      Відповідно до плану у 2016 році створено 1,2 га плантацій новорічної сосни.

      За підсумками роботи протягом 2016 року проведено очищення захаращеності і рубки формування та оздоровлення лісів на площі 26,6 га. В результаті зазначених заходів заготовлено 504 м3 деревини (дрова паливні), які використано для власних потреб та забезпечення місцевого населення, працівників установи та соціальної сфери.

      З метою попередження пожеж установою здійснено догляд за мінералізованими смугами протяжністю 30 кілометрів. Проведено 58 рейдів по виявленню порушників Правил пожежної безпеки, проведено 89 лекцій та бесід на протипожежну тематику з відвідувачами та гостями дендропарку.

      Протягом 2016 року обсяг реалізованої продукції зріс на 293,3 тис.грн. і склав 1134,2 тис.грн. або 135% до відповідного періоду минулого року. Сума реалізованої продукції на 1 штатного працівника склала 29082,1 грн.

      На 27 відсотків у порівнянні з відповідним періодом 2015 року зросла  середня заробітна плата та становить 3783 грн. в еквіваленті повної зайнятості.

      В порівняні з аналогічним періодом минулого року на 116 грн. або 57% зросла ціна знеособленого кубометра реалізованої деревини, що становить 318 грн.

      На фінансування заходів з охорони праці витрачено 27800 тис.грн. Витрачена сума на охорону праці склала 2,5% від реалізації, в т.ч. на одного працюючого було витрачено в середньому 713 грн. Установа повністю забезпечена засобами індивідуального захисту.

      Протягом 2016 року до всіх рівнів бюджету та фондів сплачено 885,9 тис.грн., у тому числі до бюджетів всіх рівнів 487,1 тис.грн., єдиного соціального внеску – 398,9 тис.грн. Недоїмка до бюджетів та Єдиного соціального внеску відсутня.

      Коефіцієнт співвідношення кредиторської до дебіторської заборгованості складає 0,28.

      Підвищення кваліфікації в Укрцентркадриліс виконано на 100%.

      Протягом 2016 року до установи надійшло 211 документів, які розглянуто та надано відповіді на 207 документів, кількість документів термін виконання яких не наступив – 1, перебувають на контролі 3 документи.

      Протягом звітного періоду отримано 1 звернення громадян, на яке надано вичерпну відповідь у встановлений законодавством термін.

      За 2016 рік від ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» в засобах масової інформації та мережі Інтернет було розміщено 340 матеріалів з них: друковані ЗМІ, радіо, телебачення – 15 матеріалів, сайт облуправління – 28 матеріалів, інші сайти – 16, сайт установи – 282 матеріалів.

      На території дендрологічного парку ім. М.Л.Давидова широко розвинута рекреаційна діяльність. Проведено облаштування рекреаційних ділянок паркової частини для короткострокового відпочинку. Постійно проводиться благоустрій, прибирання доріжково – стежинної мережі, догляд за квітниками, деревами та кущами. У 2016 році парк відвідали більше 4,5 тис.чол., із них майже 1,5 дітей, проведено пізнавальні екскурсії більше 700 відвідувачам.

 Создан 10 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником