Ювілейна виставка працівниці ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» Тетяни Федоренко

 

Ювілейна виставка працівниці ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» Тетяни Федоренко
      У виставковій залі музею історії Долинського району 2 грудня 2016 року відбулось урочисте відкриття виставки під назвою «Коли природа надихає» працівниці ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» - майстрині народної творчості Тетяни Федоренко до 50-річчя з дня її народження.

      На виставці репрезентовано майже півсотні унікальних авторських робіт.

      Тетяна Петрівна отримала професійну освіту у Миколаївському обласному науково-методичному центрі народного мистецтва та культурно-просвітницької роботи.

      Волею долі вже майже 20 років Тетяна Петрівна проживає у с. Іванівка, що у Долинському районі, на території якого розташований унікальний дендрологічний парк. Практично не має такого куточка у дендропарку, який не був би відображений у її творах.

      Унікальні панно народжуються завдяки неймовірній любові до природи, до рідного краю та людей які її оточують.

      Вона виготовляє виняткові твори мистецтва з використанням вишивки, солоного тіста, «папє-маше», і звичайно, пензля та фарб. Оригінальністю форм, розмаїттям матеріалів, барвистістю кольорових вирішень вражають пейзажі, натюрморти, тематичні колажі, сюжети, історичні персонажі, герої казок, мультиплікаційних фільмів.

      Це вже не перша персональна виставка Тетяни Петрівни. ЇЇ авторський доробок неодноразово був представлений на міських, районних та обласних виставках декоративно – ужиткового мистецтва. Деякі твори зберігаються у музеях та приватних колекціях в Україні та закордоном.

      А найпершими її критиками та шанувальниками є мати Лідія Опанасівна, чоловік Іван Анатолійович, сини Павло та Андрій, внучок Ілля, і звичайно колеги – лісівники.

      Майстриня охоче ділиться своїм досвідом із молоддю, активно співпрацює з місцевими Іванівськими школярами, дає майстер – класи на всіх районних та обласних заходах.

      Тетяна Петрівна ставиться до будь – якої роботи відповідально, осмислено, чуттєво – емоційно підходить вона до праці над своїми творами, вкладаючи у них власні емоції та почуття, стан душі й часточку свого серця. За плечима Тетяни 50 років нелегкого жіночого життя з його випробуваннями, проте вона відчуває натхнення й жагу до творчості. У цьому знаходить відраду, бачить сенс і має бажання захопити інших своїм диво – мистецтвом.Создан 05 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником