Дослідно-селекційний дендрологічний лісовий центр 'Веселі Боковеньки'

Держлісагентство підтримує ініціативу збільшення відповідальності за незаконну вирубку дерев, - Христина Юшкевич
      Для того, щоб зупинити незаконну вирубку лісів, потрібно в першу чергу зупинити тіньовий обіг деревини. На цьому наголосила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич під час ефіру на одному з телеканалів.

      «Якщо не буде можливості збути нелегальну деревину, то відповідно зменшиться кількість незаконних рубок. Одним з кроків до зупинки тіньового обігу деревини є запровадження єдиного електронного обліку для всіх лісокористувачів», - зазначила вона.

      Також Христина Юшкевич підкреслила, що Держлісагентство підтримує ініціативу щодо збільшення відповідальності за незаконну вирубку лісу. «Відповідні напрацювання до законодавства ми обговорювали з експертами представництва Світового банку в Україні. Відповідальність має поширюватися на спеціаліста, який розробляє документацію для здійснення вирубки, осіб, які її здійснюють, і однозначно – на підприємців, які скуповують нелегально заготовлену деревину. Тільки такий ланцюг відповідальності зможе дати результат», - наголосилат.в.о. Голови відомства.

      Окрім того, за її словами, необхідно збільшувати кількість рейдів у лісах з одночасним посиленням лісової охорони працівниками поліції, адже зараз на одного працівника лісової охорони припадає 1200 га лісу.

      «Також ми зараз працюємо над тим, щоб забезпечити лісгоспи вежами і камерами відеоспостереження. Ними уже обладнано 286 спостережних веж. Такі заходи допомагають оперативно виявляти загоряння у лісових масивах, а також слідкувати он-лайн за всім, що відбувається у лісі», - повідомила Христина Юшкевич.

 

      Прес-служба ДержлісагентстваСоздан 14 июл 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником