У ДСДЛ центрі „Веселі Боковеньки” підбили підсумки господарсько-фінансової діяльності у 2015 році

 

У ДСДЛ центрі „Веселі Боковеньки” підбили підсумки господарсько-фінансової діяльності у 2015 році
      2 лютого працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» підбили підсумки своєї діяльності за минулий рік.

      У своєму виступі директор Г. В. Підтикана наголосила, що пріоритетним завданням установи є збереження закріпленої заповідної території та історичних паркових насаджень – дендрологічного парку загальнодержавного значення, «Веселі Боковеньки» ім. М. Л.Давидова, охорона і захист лісових насаджень, ведення освітньо – виховної роботи з питань екології, біології, лісівництва та приділила велику увагу основним показникам фінансово – господарського стану установи.

      Так, обсяг реалізованої продукції у 2015 році зріс на 320,5 тис.грн. і склав 841,0 тис.грн. або 162% до відповідного періоду минулого року. Сума реалізованої продукції на 1 штатного працівника склала 21025 грн.

      На 11 відсотків у порівнянні з 2014 роком зросла середня заробітна плата та становить 2742 грн. в еквіваленті повної зайнятості.

      За підсумками роботи протягом 2015 року проведено рубки формування та оздоровлення лісів на площі 34 га.

      В результаті зазначених заходів заготовлено деревини 535 м3 (дрова паливні), які використано для власних потреб та забезпечення місцевого населення, працівників установи та соціальної сфери.

      В порівняні з аналогічним періодом минулого року на 22 грн. або 12 відсотків зросла ціна знеособленого кубометра реалізованої деревини, що становить 202 грн.

      Відповідно до плану створено 2 га плантацій новорічної сосни. Вирощено декоративного садивного матеріалу 12330 шт., у тому числі укорінених живців 410 шт. та стандартних саджанців 11920 шт., крім того вирощено стандартних сіянців 31100 шт. Заготовлено 702 кілограми лісового насіння.

      Заплановані профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи виконано у повному обсязі, у тому числі здійснено догляд за мінералізованими смугами протяжністю 30 кілометрів.

      На фінансування заходів з охорони праці у 2015 році витрачено 20113 грн., що становить 2,4 % від реалізації. Витрати на охорону праці на 1 працюючого склали 502,80 грн.

      У 2015 році до всіх рівнів бюджету та фондів сплачено 852,6 тис.грн., у тому числі до бюджетів всіх рівнів 322,7 тис. грн., єдиного соціального внеску – 529,9 тис. грн. Недоїмка до бюджетів та Єдиного соціального внеску відсутня.

      Коефіцієнт співвідношення кредиторської до дебіторської заборгованості складає 1,75.

             Підвищення кваліфікації у 2015 році в Укрцентркадриліс виконано на 100%.

      На території дендрологічного парку ім. М. Л. Давидова широко розвинута рекреаційна діяльність. Проведено благоустрій та облаштування рекреаційних ділянок паркової частини для короткострокового відпочинку. Протягом року парк відвідали майже 5 тис.чол., із них більше 1 тис.дітей.

      З метою виховання любові до природи, рідної землі, формування екологічної, естетичної і трудової культури працівники установи надають допомогу юним лісівникам Веселобоковеньківського шкільного лісництва у проведенні науково – дослідних робіт.

      Протягом 2015 року до установи надійшло 248 документів, які розглянуто та надано відповіді на 103 документи, кількість документів термін виконання яких не наступив 2, перебувають на контролі 4 документи.

      Протягом звітного періоду отримано 2 звернення громадян, на які надано вичерпну відповідь у встановлений законодавством термін.

      На нараді було також розглянуто і ряд інших питань, таких як висвітлення діяльності установи у засобах масової інформації, зокрема, за 12 місяців 2015 року від ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» в засобах масової інформації та мережі Інтернет було розміщено 149 матеріалів з них: друковані ЗМІ, радіо, телебачення – 16 матеріалів, сайт облуправління – 16 матеріалів, сайт установи – 117 матеріалів.

      На завершення Галина Василівна підкреслила, що хоч установа і має певні здобутки у лісогосподарській діяльності, але нинішній 2016 рік буде не менш напруженим, тому необхідно ефективно працювати, збільшувати обсяги вирощування декоративного садивного матеріалу, підвищувати культуру виробництва, спрямовувати роботу на охорону і захист ДЛФ та працювати над поліпшенням благоустрою території дендропарку.Создан 03 фев 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником