Лісова галузь розвиває інформаційну співпрацю зі ЗМІ

 

Лісова галузь розвиває інформаційну співпрацю зі ЗМІ
      Обласне управління лісового та мисливського господарства й державні лісогосподарські підприємства забезпечують тісну взаємодію із засобами  масової інформації та активно використовують Інтернет-ресурси для висвітлення своєї діяльності та формування позитивного іміджу лісової галузі серед громадськості.

      Донесення необхідної інформації до суспільства  відбувається через друковані, телевізійні та радійні ЗМІ на всеукраїнському, обласному та районних рівнях. Важливу роль в оперативному інформуванні суспільства відіграють офіційний сайт обласного управління та сайти його структурних підрозділів.

      За 2015 рік від лісової галузі області в засобах масової інформації та мережі Інтернет було розміщено 2566 матеріалів: у друкованих  ЗМІ – 444 матеріали, на телебаченні – 202, радіо – 300, у мережі Інтернет – 1620 повідомлень. Зокрема облуправління розмістило у ЗМІ та мережі Інтернет 891 матеріал. Чорноліським лісгоспом розміщено 372 матеріали, Онуфріївським – 267, Голованівським – 231, Оникіївським – 210, Олександрівським – 201, «Веселими Боковеньками» - 149, Долинським – 84, Світловодським – 82, Компаніївським - 79. Світловодським лісгоспом з лютого по листопад на місцевому телебаченні щоденно по  кілька разів велась і давала відчутні результати інформаційна робота щодо попередження пожеж у шпилькових насадженнях.

      У ЗМІ найчастіше висвітлювались такі теми: проведення лісокультурної кампанії, діяльність підприємств під час пожежонебезпечного періоду, результати роботи  з охорони лісів, популяризація екологічних знань, робота шкільних лісництв тощо.

      Для підвищення обізнаності про ліс та лісове господарство та формування діалогу представники ЗМІ залучались до проведення громадських заходів, прес-турів.

      Керівництво обласного управління провело 5 прес-конференцій та два прес-тури, а також систематично брало участь у програмах регіональних телеканалів.

      Минулого року в Оникіївському, Чорноліському лісгоспах та «Веселих Боковеньках» проходили зйомки  передачі 5 каналу «Лісова варта».

      Розповсюдженню інформації щодо лісогосподарської діяльності на Кіровоградщині сприяв і щоквартальний часопис обласного управління «Світ лісу».

      У подальших планах лісівників – шляхом роботи із ЗМІ продовжувати забезпечувати інформаційну відкритість у питаннях діяльності лісової галузі та позитивну громадську думку про неї.


      Таблиця з даними щодо співпраці обласного управління та лісгоспів зі ЗМІ за 2015 рік 


      Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГСоздан 15 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником