Працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» приймали вітання з професійним святом

 

Працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» приймали вітання з професійним святом
      День працівників лісу – професійне свято, яке відзначається в третю неділю вересня.

      От і цьогоріч, у погожий осінній день у святково прикрашеній залі зібрались працівники, ветерани ДСДЛ центру „Веселі Боковеньки”, юні лісівники Веселобоковеньківсько шкільного лісництва та гості – голова Долинської обласної ради Бабенко Лілія Вікторівна, голова Іванівської сільської ради Віктор Станіславович Зазвірський та учасники міжрегіонального проекту «Степові перлини рідного краю» учні Долинської ЗОШ № 2 та Добронадіївської школи Олександрійського району щоб підвести підсумки своєї нелегкої, але такої почесної і потрібної праці, вирощувати, доглядати та оберігати лісові насадження для наступних поколінь.

      Директор ДСДЛ центру Галина Василівна Підтикана подякувала працівникам установи та ветеранам праці за невтомність і самовідданість, побажала щастя, добра, достатку  миру і спокою у нашій країні та вручила почесні грамоти ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» завідуючій складом Світлані Кирдан, інженеру із застосування комп’ютерів Сергію Крамаренку, інспектору з кадрів Світлані Вилці та робітниці Олені Сафоненко, подяки отримали робітник Микола Шульженко, головний бухгалтер Юрій Нікулін, механік Андрій Душеін та тракторист Іван Васковець.

      З привітаннями виступили голова Долинської обласної ради Л. В. Бабенко та голова Іванівської сільської ради В. С. Зазвірський.

      А щоб не обривався зв’язок поколінь на лісогосподарській ниві у цей святковий день 5 учнів Іванівської загальноосвітньої школи було прийнято до членів Веселобоковеньківського шкільного лісництва. В свою чергу юні лісівники щиро привітали всіх присутніх власноруч складеними віршованими рядками та добрими словами, а учасники МРП «Степові перлини рідного краю» порадували українськими піснями та запальними танцями.

      По закінченню урочистостей всі присутні пройшлись алеями парку та сфотографувались на згадку.Создан 21 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником