Привітання начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Ревенко Наталії

 

Привітання начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Ревенко Наталії
Шановні колеги - лісівники та ветерани галузі!

 

      З  глибокою пошаною звертаюся до вас – тих, хто всю свою силу, енергію, час і душу віддає лісівничій справі, береже і примножує зелене багатство  рідного краю – кіровоградські ліси.

      Дякую за сумлінну працю, за особистий внесок кожного у розбудову і розвиток лісової галузі області.

      Ваша відданість лісовій справі заслуговує глибокої поваги, адже неодноразово лісівники нашого краю отримували визнання, а по окремих показниках і лідерські позиції за оцінкою Державного агентства лісових ресурсів України.

      Безперечно, нинi в лiсовiй галузi, як і в цілому в державі, нелегко i непросто,  та помiж всяких негараздiв ми не втрачаємо надії на те, що відійде в минуле економічна криза,  відродиться економіка і лісистість території області працею лісівників  буде приближена до оптимальної.

      Хочу наголосити, що, навіть за складних економічних проблем у країні, в лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини залишаються стабільними показники по усіх фінансових виплатах, ми не маємо боргів ні перед державною, ні перед працівниками.

      Від усієї душі вітаю всіх працівників лісового господарства та ветеранів галузі з професійним святом!

      Особливо хочу звернутися зі словами вдячності та пошани до тих лісівників, які сьогодні гідно виконують військовий обов’язок у зоні антитерористичної операції – захищають державні кордони, ризикуючи власним життям.

      У цей святковий день бажаю вам найголовнішого – миру. Щоб наші родини могли жити без остраху за життя близьких, щоб ми могли спокійно виконувати свої професійні обов’язки і щоб наша країна процвітала і розвивалася.

      Дорогі колеги, нехай добробут і щастя наповнять ваші родини, міцного здоров’я вам, благополуччя і віри, наснаги та нових трудових звершень.           

      З повагою Наталія Ревенко, начальник обласного управління лісового та мисливського господарстваСоздан 21 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником