12 вересня в міському парку міста Долинська вперше проводився фестиваль «Folk Долинська”

 

12 вересня в міському парку міста Долинська вперше проводився фестиваль «Folk Долинська”
      12 вересня в міському парку м. Долинська вперше проводився фестиваль «Folk Долинська”, одним із учасників якого був ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки».

      Свої роботи та майстерність з виготовлення ляльок-мотанок, виробів з бісеру, вишивок та виробів зі стрічок, лозоплетіння, оздоблення шкіри представляли майстри району. Юні художники малювали з натури, на «Козацьких забавах» всі бажаючі могли показати свою силу та вміння, імпровізована сцена приймала виступи фольклорних колективів.

      Гості фестивалю, які йшли в напрямку «Веселі Боковеньки» могли побачити з картин куточки дендропарку, познайомитись з продукцією лісового центру – скуштувати та придбати лісовий мед, поласувати та отримати в подарунок плоди глоду, чорноплідної горобини, терну, познайомитись з асортиментом декоративного посадкового матеріалу, отримати буклети з інформацією про центр та дендрологічний парк.

      Єдиними та неперевершеними у своїй майстерності були роботи різьби по дереву майстра лісу Нікуліна Костянтина Вікторовича та вишивки, картини гуашшю з видами парку та картини з солоного тіста робітниці Федоренко Тетяни Петрівни.

      Ознайомившись з експозицією «Веселих Боковеньок» гості отримали багато цікавої інформації та задоволення.

      Інтерв’ю, спілкування з іншими майстрами, гарний настрій, нові враження та знайомі, теми та задуми для наступного фестивалю залишились в пам’яті учасників від лісового центру.Создан 14 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником