Тиждень охорони праці

 

Тиждень охорони праці
     Згідно з Положенням про організацію та проведення Тижня охорони праці та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці по ДСДЛ центру  «Веселі Боковеньки» з 22 по 28 квітня 2015 року було проведено Тиждень охорони праці під девізом: «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

     Відповідно до Положення створено організаційний комітет у складі : голова комісії Хоміч Н. В. головний лісничий та члени комісії: Крамаренко О. О. представник профспілки, Федоренко О. В. інженер з охорони праці, Душеін А. О. механік, Доценко А. Г. інженер з лісових культур.

     Під час проведення Тижня охорони праці комісією проводились рейди, оперативні перевірки стану охорони праці на робочих місцях, перевірялись виконання вимог правил безпеки, інструкцій з охорони праці працівниками.

     Проблема збереження здоров’я і життя працездатних громадян має особливе значення, а тематика Дня охорони праці у 2015 році як ніколи є актуальною.

     Культура охорони праці це створення чітко сформульованої системи прав, обов’язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет.

     В установі було проведено конкурс: «Кращий працівник». За участь у конкурсі та трудові досягнення 1 місце зайняв Нікулін Костянтин Вікторович. Костянтин Вікторович не тільки майстер лісу, а й фахівець своєї справи. Він безмежно закоханий у ліс і його жителів, а понад усе любить свою роботу, поважає людей з якими працює.

     Стаж роботи у лісовому господарстві Костянтина Вікторовича становить 7 років. Він користується повагою і авторитетом у колективі, особисто дотримується вимог по охороні праці та контролює працівників установи.

     Крім своєї основної роботи Костянтин Вікторович знаходить час на ще одну улюблену справу (вироби по дереву), яких він виготовив уже не один десяток і які стали прикрасою нашого дендропарку.

     А нагороди галузевих і місцевих органів влади, які він має у свої 28 років ще раз підтверджують його професіоналізм та відданість справі.Обновлен 12 мая 2015. Создан 08 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником