Лісівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» привітали ветеранів з 70 річницею Перемоги!

 

Лісівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» привітали ветеранів з 70 річницею Перемоги!
     Напередодні свята лісівники  відвідали колишніх працівників установи Потапчук Лідію Іванівну, Демидчук Любов Петрівну, Діденко Галину Михеївну, Карабута Віктора Івановича, Побиву Володимира Яковича, Сарницького Миколу Олексійовича, Сафоненко Лідію Іванівну, Толовай Галину Максимівну, Хемій Зінаїду Анатоліївну та Бернадську Катерину Григорівну із сіл Іванівка, Зелений Гай та міста Долинської аби привітати їх з Днем Перемоги та подякувати за їхній подвиг. Він став прикладом мужності та витримки для нащадків, які сьогодні постали на захист рідної України.

     Саме вони – сивочолі ветерани війни та праці подолали ворога у роки Великої Вітчизняної війни підняли з руїн країну, відбудували господарство в післявоєнні роки, загоювали рани від бомб та снарядів, садили ліси, які зараз нам приносять втіху і радість. Їх праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

     Під час зустрічі Побива Володимир Якович поділився фронтовими спогадами, а Сафоненко Лідія Василівна та Демидчук Любов Петрівна розповіли про тяжкі післявоєнні роки, перші кроки відбудови, про самовіддану працю  покоління, яке зараз називають «Діти війни».

     Традиційно всім ветеранам разом з теплими побажаннями і словами вдячності було вручено квіти, листівки та грошову допомогу.

 

     На жаль, із нами все менше залишається людей, які були учасниками та свідками воістину героїчних подій та відстояли нашу свободу, здобувши Велику Перемогу.

     Ми вдячні Вам, дорогі ветерани.

     Честь Вам і слава!

     Бажаємо кожному міцного здоров’я, мирного неба та добробуту.Создан 08 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником