Без минулого – немає майбутнього

 

Без минулого – немає майбутнього
     Ще зранку 1 квітня дендропарк «Веселі Боковеньки» наповнився веселим пташиним співом та дитячим щебетом, це гомінлива юрба учнів Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів прибули для участі у Х ювілейній Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

     Метою започаткованої Державним лісовим Агентством України Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

     В акції прийняли участь начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, перший заступник начальника – головний лісничий Олег Середюк, представники Іванівської сільської ради на чолі з головою Віктором Зазвірськиим, ветерани та працівники дендропарку, громадськість району та місцеві ЗМІ.

     Святковий тон учасникам акції задала агітбригада Веселобоковеньківського шкільного лісництва «Росинка» під керівництвом учителя біології Ольги Василівни Куделі.

     Діти кожен рік приймають активну участь У Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», і дуже старанно готувались до ювілею. У своїй програмі вони використали авторські вірші, які написав член шкільного лісництва дев’ятикласник Станіслав Михальов.

     З привітальним словом до учасників Акції звернулись начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко та голова Іванівської сільської ради Віктор Зазвірський.

     Директор ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» запросила всіх присутніх долучитись до акції та зазначила, що любов до лісу передається від батька, матері, діда, прадіда. У нас в установі працюють батьки наших школяриків Кирдан Лілії та Саші, Червонящої Даяни, Рудої Ані, Чабаненка Богдана, Новика Артура, Захарової Каті, Мякиш Аліни та Альони – а яке може бути майбутнє у людини, якщо вона не знає і не цінує свого минулого,  більшість із цих дітей є членами Веселобоковеньківського шкільного лісництва і приймають активну участь в озелененні і догляді за нашим дендропарком, і ми впевненні, що багато з них присвятять своє життя примноженню зелених багатств нашої України.

     А щоб не переривався зв'язок поколінь ветерани дендропарку Сарницький Микола Олексійович, Карабут Віктор Іванович, Демидчук Любов Петрівна, Сафоненко Лідія Василівна, Діденко Галина Михеєвна та Толовай Галина Максимівна провели майстер клас по посадці декоративних дерев та кущів, діти з великим захопленням та увагою опановували секрети висаджування саджанців, і вже далі по-дорослому зайнялись посадкою самостійно.

     Без сумніву, море емоцій одержали і ветерани і маленькі школярики.

     Протягом акції було доповнено та відновлено історичні біогрупи закладені ще за часів М. Л. Давидова, висаджено більше 30 дерев сосни кримської та біля 50 кущів ялівцю козацького.

     Всі бажаючі отримали велике задоволення від проведеної екскурсії майстром лісу Костянтином Нікуліним по стежинам пробудженого від зимового спокою величного парку.

     Великий лісовод – аматор М. Л. Давидов заклав цей парк для нас, а ми продовжуємо розпочату ним справу: доглядаємо, охороняємо, насаджуємо та примножуємо зелені багатства степової перлини Кіровоградщини – дендропарку «Веселі Боковеньки» для майбутніх поколінь.Создан 02 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником