Хвала рукам – що садять ліс

 

Хвала рукам – що садять ліс
     Весна цього року видалась ранньою, але затяжною, вдень повітря прогрівається до плюсових температур, а вночі заморозки.

     Але незважаючи на несприятливі температурні показники лісівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» вже закінчують найбільш  важливу для них роботу – посадку плантацій сосни для реалізації на новорічні свята.

     Посадка лісу для лісівника – це завжди ритуал, до нього старанно готуються і люди і техніка.

     Ні з чим не можна порівняти запах першої весняної борозни, і відчуття сіянців у руках, а запах рідної землі, як запах матері не сплутаєш ні з чим.

     І ось уже «сталевий кінь» Івана Ковальчука нарізає першу борозну, а Володимир Червонящий і Сергій Шолька вправно вкладають сіянці у прокладену борозенку, а далі не менш важлива операція – оправка сіянців, її довірили найбільш досвідченим працівникам Артему Куделі та Віктору Мірошниченку.

     У шкільні відділення розсадника висаджуються тисячі укорінених живців, сіянців та саджанців хвойних і листяних дерев та чагарників для вирощування декоративного посадкового матеріалу, який буде використовуватися для озеленення власних садиб, вулиць, територій міст та сіл.

     Найбільшим попитом Веселобоковеньківський посадковий матеріал користується у Дніпропетровській, Київській та звичайно, нашій Кіровоградській області.

     У цей непростий для України, і звичайно, для установи час необхідно працювати не тільки щоб вижити, а жити повноцінним життям, жити красиво, дбати про майбутнє, а красу нам несе природа, яку ми примножуємо, підтримуємо, і оберігаємо.

     Живи Україно, трудись, прикрашайся, а ми будемо дбати про тебе, як дбали завжди.

 

Головний  лісничий

ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки»                                              Н.ХомічСоздан 26 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником